Skip to content Skip to footer

STREAMING KONFERENCJI

streaming konferencji gdansk
streaming konferencji zdalnych trojmiasto
STREAMING ONLINE

Konferencje zdalne

Oferujemy profesjonalne usługi streamingowe, specjalizując się w transmitowaniu konferencji online oraz hybrydowych wydarzeń. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu naszego zespołu, umożliwiamy klientom dotarcie do szerszej publiczności, bez względu na lokalizację. Zapewniamy płynne i wysokiej jakości przekazy, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego wydarzenia. Wybierz naszą firmę, aby sprawić, że Twoja konferencja stanie się dostępna dla widzów na całym świecie.

Działamy głównie na terenie Trójmiasta i północy Polski, ale Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Łódź czy Warszawa nie są nam straszne!

Transmisje facebook youtube

Wysyłamy sygnał na najpopularniejsze serwisy internetowe lub jeśli zależy Ci na konkretnym gronie odbiorców możemy przygotować dla Ciebie personalizowaną stronę z layoutem i kontrolowanym dostępem!
Dane przesyłamy za pomocą protokołów RTMP lub SRT przy użyciu urządzeń opartych na bondingu! To zapewnia nam bezpieczeństwo łącza nawet przy skrajnie trudnych warunkach z dostępem do internetu!

Połączenia

zdalne

Połączymy się z prelegentem zlokalizowanym gdzieś na świecie. Używamy technologii, która gwarantuje pewność i dyskrecję połączenia. Prelegent po drugiej stronie ekranu podzieli się swoją wiedzą, udostępni swój ekran a także odpowie na pytania gości z sali bądź czatu!

Oferujemy pełną gamę miejsc z których można przeprowadzić konferencję, a wszystko to gwarantowane jest bezpiecznym łączem LTE!

transmisje konferencje streaming

ZADBAMY ABYŚ BYŁ DOBRZE SŁYSZANY

Nagłośnienie konferencji

Posiadamy profesjonalne odsłuchy, zestawy bezprzewodowe wraz z mikrofonami nagłownymi tak aby zapewnić maksymalny komfort pracy!

Dodatkowo możemy nagłośnić salę konferencyjną dla bezpośrednich uczestników wydarzenia!

Ile kosztuje streaming?

Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż na to wpływa wiele czynników takie jak np ilość kamer, opcję połączeń zdalnych, wykorzystania nagłośnienia itp. stąd wycena to sprawa indywidualna.


Jednak ceny zaczynają się u nas już od 300 zł netto!


Skontaktuj się z nami aby otrzymać szczegółową wycenę!

JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI WSPÓŁPRACĄ z TWOJĄ FIRMĄ

ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!