Skip to content Skip to footer

Transmisje sportowe

STREAMING ONLINE

Transmisje sportowe

Realizujemy profesjonalnie transmisje z wydarzeń sportowych. Streaming sportu to świetna okazja do pokazania zmagań sportowców. Dzięki naszym rozsądnym cenom jesteśmy w stanie w standardzie iście telewizyjnym pokazać rozgrywki sportowe każdego szczebla.

Działamy głównie na terenie Trójmiasta i północy Polski, ale Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Olsztyn, Łódź czy Warszawa nie są nam straszne!

60C3CBA9-A76B-441A-8572-7099EC3FCA1F
86c3772a-1a1b-45b4-b265-0b7bed7ce3e5

Transmisje, facebook, youtube, Produkcja TV

Wysyłamy sygnał na najpopularniejsze serwisy internetowe lub jeśli zależy Ci na konkretnym gronie odbiorców możemy przygotować dla Ciebie personalizowaną stronę z layoutem i kontrolowanym dostępem!
Dane przesyłamy za pomocą protokołów RTMP lub SRT przy użyciu urządzeń opartych na bondingu! To zapewnia nam bezpieczeństwo łącza nawet przy skrajnie trudnych warunkach z dostępem do internetu!

Realizujemy również transmisje na potrzeby TV z zachowaniem wymagań telewizyjnych!

Obraz

Nie ograniczaj się jednym do jednego ujęcia. Nasze transmisje na żywo korzystają aż z 8 kamer, abyś mógł zanurzyć się w każdym szczególe wydarzenia. Od najdrobniejszych gestów po ogromne emocje – z nami nie przegapisz niczego!

Różnorodność Perspektyw

Oferujemy nie tylko jedną, ale aż osiem różnych perspektyw, byś sam mógł wybrać, co chcesz zobaczyć. Zobacz wydarzenie oczami artysty, przenieś się w kulisy backstage’u, albo śledź reakcje publiczności – wybór należy do Ciebie!

Technologia W Twoich Rękach

Nasi doświadczeni operatorzy dbają o to, aby każda kamera była precyzyjnie dostrojona, by dostarczyć Ci najwyższą jakość obrazu. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby zapewnić płynność transmisji i niezapomniane wrażenia.

ZOBACZ TO JESZCZE RAZ

System powtórkowy Slow Motion

Sport i perspektywa powtórki konkretnego meczowego zdarzenia to coś co MUST BE. Oferujemy systemy powtórkowe z 4 kamer
Na bazie tego systemu również przygotowujemy tzw. highlights czyli zbiór najciekawszych akcji sportowych który emitujemy w przerwach lub na koniec wydarzenia z dynamicznym podkładem muzycznym.

Studio meczowe

Rozpocznij pokazywane wydarzenie studiem meczowym. Korzystamy z wysokiej klasy mikrofonów marki Sennheiser, posiadamy systemy odsłuchowe, niezbędne światło aby pokazać to wszystko w jak najlepszy sposób!

Profesjonalna, animowana i spersonalizowana oprawa graficzna

Oferujemy unikalne grafiki dostosowane do Twoich potrzeb takie jak plansze, zegary, belki czy tabele. Nasze projektowane przez nas materiały nie tylko są estetyczne, ale także dynamiczne i animowane, z aktualizacjami w czasie rzeczywistym. Wyraź swoją tożsamość w sposób innowacyjny!

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli dostosować grafiki do Twojej wizji!

stremnig sport live

Realizacje zdalne

Chcąc optymalizować koszty realizujemy również zlecenia w formie zdalnej. Wyjaśniając na miejscu jest jedynie operator a cała reszta czyli grafiki, powtórki oraz komentarz jest wykonywane całkiem innym miejscu.

Pay Per View - PPV

Oferujemy usługi Pay-Per-View (PPV), wykorzystując potężne serwery, a wysokość dostępu pozostawiamy do ustalenia zleceniodawcy.

Ile kosztuje streaming?

Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż na to wpływa wiele czynników takie jak np ilość kamer, opcję połączeń zdalnych, wykorzystania nagłośnienia itp. stąd wycena to sprawa indywidualna.


Jednak ceny zaczynają się u nas już od 300 zł netto!


Skontaktuj się z nami aby otrzymać szczegółową wycenę!

JESTEŚMY PODEKSCYTOWANI WSPÓŁPRACĄ z TWOJĄ FIRMĄ

ZOSTAŃ JEDNYM Z NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!